Adresimiz : Sakarkaya Mevki Akhisar/Manisa Türkiye 0532 482 9099

info@msvstone.com

Diana Royal Mermer Hakkında

Türkiye’deki maden ocaklarından çıkarılan, beyaz damarlı bej renkli mermer çeşidine Diana Royal mermer denir.Doğanın şekillendirme gücünün tüm özelliklerini taşıyan Diana Royal Mermer, köşegen yapısı ile kapalı ve açık alanlarda kullanılmaktadır.

Hem iç hem de dış mekan için oldukça kullanışlıdır.Özellikle Döşeme, duvar kaplaması, tezgah, mozaik, çeşme, havuz döşeme, merdiven ve diğer birçok tasarım mevcut olup dünya çapındaki projelerde en popüler mermerlerden biridir.

Diana Royal, Manisa,Burdur illerinden çıkarılmaktadır.. Dalgalı damarlı gerçekten güzel krem rengi görüntüsü mevcuttur.

Diana Royal hem yerde hem de duvarda kullanılabiliyor.Kalınlık 12 mm, 20 mm ve 30 mm olabilir.Üstelik özel projelere göre MSV Stone olarak daha büyük kalınlıklar için üretim yapabilmekteyiz.Standart ölçüler 300x300mm, 400x400mm, 400x800mm, 300x600mm, 600x600mm, 600x1200mm, 2cm plakalar, 3cm Plaka, 3cm merdiven ve 2cm yükselticidir.Ancak projeniz özel boyutlara ihtiyaç duyarsa sizin için kolayca yapabiliriz.Diana Royal’in 600x600mm veya 800x800mm gibi büyük boyutlarda yerde harika göründüğünü belirtmek isteriz.Bu ürünü, proje ihtiyacınıza göre zemine veya duvara montajda cilalı, honlu veya fırçalı olarak tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Diana Royal’i mutfak veya tezgah üstü olarak tercih edebileceğinizi de belirtmek isteriz.Süper lüks ve süslü görünüyor.Üstelik hem yerde hem de duvarda banyo projelerinizi oldukça çekici kılar.Diana Royal, uzun yıllardır taş sektöründe tanınmış Türk mermerlerinden biridir.Özel villa projelerinden büyük otel veya alışveriş merkezi projelerine kadar en çok tercih edilen mermerlerin başında gelmektedir.Bizden teklif alabileceğiniz koyu veya kahverengi renkli mermerler ile birlikte projelerinizde kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

MSV Stone olarak Diana Royal olarak ihtiyaçlarınıza göre “ham blok”, “plaka”, “karo” ve “ebatlı kesim” olarak tedarik etmekteyiz.

MSV Stone, biz zaman sizin için çok önemli olduğunu biliyoruz.Şüphesiz en iyi “Diana Royal Mermer” i en iyi fiyata bulmak, proje bütçenizin ana konusudur.Dahası, bu ürün için birkaç seçim ve kalite seçeneği var.Kısa sürede en iyi kaynağa ulaşmak ve beklenen kalitede hedeflenen materyali elde etmek istediğiniz için zamanınız da oldukça önemlidir.

MSV Stone, senin taş çözüm ortağı olarak, biz buradayız! Çünkü çalışmamız üretim öncesi bloklardan başlıyor.Öncelikle ihtiyacınıza göre en uygun Diana Royal bloğunu seçiyoruz.Ardından yüksek üretim teknolojisinin kullanıldığı ortak fabrikamıza götürüyoruz.Üretimi başından sonuna kadar takip ediyoruz.Tüm bu işlemler sırasında size raporlar veriyoruz.Bu sayede siparişinize ne olduğunu her zaman bilirsiniz.Son adım olarak, ihracat dokümantasyon süreçlerini son derece profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

Diana Royal’in birçok ülkeye tedarik konusunda yeterli tecrübeye sahip olduğumuz ürünlerden biri olduğunu sizlere bildirmek isteriz.Hatırı sayılır projelerimiz ve düzenli müşterilerimiz var.Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.