Adresimiz : Sakarkaya Mevki Akhisar/Manisa Türkiye 0532 482 9099

info@msvstone.com

1991 yılından itibaren, doğal taş sektörünün birçok proje ve bağımsız çalışmalarında, dış cephe – iç mekan tasarımlarının taş tedariği ve uygulama safhalarında, öncülük yapmış olan firmamız; çalışma alanını genişletmiş, işe 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini de katarak, 2012 yılında Manisa ili Akhisar ilçesinde yeni açtığı mermer ocağı ile üretim dalında da faaliyete geçmiştir.

Akhisar Beji Mermer taşı, bej rengin ön planda olduğu özel bir taştır. Elegant görünümüne ahenk katan hafif koyu bej renkleri ve desenleri ile göz yormayan güzelliği de ayrı göze hoş gelmektedir. Yapısı itibari ile çok sert olan bu ürün hemen her mekanda kullanılabilir.

Akhisar Beji Mermer doğal taş ürünü Akhisar mermer ocaklarından çıkartılmaktadır. Çıkarılan bu ürünler müşterilerin doğrultusunda kesim, düzleme ve doğrama işlemlerinden geçmektedir. Bu işlemlerden sonra genel olarak alıcılar iç ve dış kaplamalarda kullanmaktadır. Sade ve hoş görünümü ile her yerde kullanabileceğiniz bu ürün genel olarak zemin ve mutfak tezgahlarında kullanılmaktadır. Onun dışında hamam salonlarında, merdiven basamaklarında ve lobilerde kullanıma açıktır.