Skip links

Akhisar Beji

Akhisar Beji Mermer taşı, bej rengin ön planda olduğu özel bir taştır. Elegant görünümüne ahenk katan hafif koyu bej renkleri ve desenleri ile göz yormayan güzelliği de ayrı göze hoş gelmektedir. Yapısı itibari ile çok sert olan bu ürün hemen her mekanda kullanılabilir.
İleri teknoloji makineleri sayesinde ocak işletme maliyetlerinin düşmesi ve üretim hattında daha yüksek kaliteli ürün üreten makinelerin tercih edilmesi sayesinde Akhisar Bej mermer fiyat/kalite oranı olarak dünyada ki birçok rakibi olan bej mermerden daha yüksek orana sahiptir. Geniş mekan projelerinde ana mermer olarak tercih edilmesi nedeniyle farklı ebatlarda da üretilebilmektedir. Yüksek hareketliliğe sahip mermer çeşitlerinden olması nedeniyle diğer mermer çeşitleri ile uyumlu çalışması önerilmeyen Diana mermer genellikle ana proje mermeri olarak uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan bej mermerler, konut ve villa projelerinde de giriş koridorlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Genellikle de koyu renk bir bordür ile çerçeve yapılmaktadır. Yine merdiven basamağı, denizlik, süpürgelik, küpeşte de farklı uygulama alanlarındandır. Villa girişlerinde dış cephe duvar kaplaması veya sütun kaplaması da yapıya değer katmaktadır.

Bej mermer’in ahşap malzeme ile de sıcak bir uyumu mevcuttur. Örneğin villanızın iç mekan merdiven basamağında bej mermer basamak kullanırken, rıht imalatında ahşap kullanarak farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Akhisar Bej Mermer

Akhisar Beji Mermer müşterilerin doğrultusunda kesim, düzleme ve doğrama işlemlerinden geçmektedir. Bu işlemlerden sonra genel olarak alıcılar iç ve dış kaplamalarda kullanmaktadır. Sade ve hoş görünümü ile her yerde kullanabileceğiniz bu ürün genel olarak zemin ve mutfak tezgahlarında kullanılmaktadır. Onun dışında hamam salonlarında, merdiven basamaklarında ve lobilerde kullanıma açıktır.

Büyük Ebat Projeleriniz için bizden fiyat teklifi alınız.

Talep Formu

Adres

Sakarkaya Mevki Akhisar/Manisa Türkiye

Telefon

+90 532 482 90 99

Email

info@msvstone.com
This website uses cookies to improve your web experience.
Sohbete Başla
Bilgi Hattı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Explore
Drag
kpek kyafetleri
antika alanlar