Adresimiz : Sakarkaya Mevki Akhisar/Manisa Türkiye 0532 482 9099

info@msvstone.com

1991 yılından itibaren, doğal taş sektörünün birçok proje ve bağımsız çalışmalarında, dış cephe – iç mekan tasarımlarının taş tedariği ve uygulama safhalarında, öncülük yapmış olan firmamız; çalışma alanını genişletmiş, işe 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini de katarak, 2012 yılında Manisa ili Akhisar ilçesinde yeni açtığı mermer ocağı ile üretim dalında da faaliyete geçmiştir.

Akhisar ocağımızdan bloklar halinde çıkarttığımız mermeri; Türkiye ve yurt dışı pazarlarda, gerek blok gerekse işlenmiş ebatlı ürün olarak pazarlayan firmamız, tecrübeli personeli ile ileri teknolojiyi kullanarak kaliteden taviz vermeden satış ve ihracatlarını gerçekleştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Ürettiğimiz ürünü, projeli ve bağımsız uygulamalarla yaşam alanlarına sunarken; maksimum kalite anlayışı ile genel ve mesleki etiklerden ödün vermeden, daima yapıcı bir tutum sergilemek.

MİSYONUMUZ

Üretimden başlayıp, uygulama safhasının sonuna kadar geçen tüm evrelerde; gelişmiş teknolojiyi kullanırken, çevrenin korunmasına da gereken duyarlılığı göstererek, iş ortakları ve müşteri memnuniyetini sağlamak.