Skip links
MSV MADENCİLİK
A.Ş.

1991 yılından itibaren, doğal taş sektörünün birçok proje ve bağımsız çalışmalarında, dış cephe – iç mekan tasarımlarının taş tedariği ve uygulama safhalarında, öncülük yapmış olan firmamız; çalışma alanını genişletmiş, işe 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini de katarak, 2012 yılında Manisa ili Akhisar ilçesinde yeni açtığı mermer ocağı ile üretim dalında da faaliyete geçmiştir.

Akhisar ocağımızdan bloklar halinde çıkarttığımız mermeri; Türkiye ve yurt dışı pazarlarda, gerek blok gerekse işlenmiş ebatlı ürün olarak pazarlayan firmamız, tecrübeli personeli ile ileri teknolojiyi kullanarak kaliteden taviz vermeden satış ve ihracatlarını gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli olarak en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak tüm müşterimize en iyi ürün ve hizmeti sunmak. Her zaman müşteri mutluluğunu ön planda tutmak ve teknolojik olarak gelişmiş üretim tekniklerine ve pazarlama tekniklerine sahip olmak. Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımıza, milli ekonomimize, toplumumuza ve müşterilerimize daha faydalı olabilmek ve ülkemizi dünya piyasasında iyi temsil etmek.

Misyonumuz

Vizyonumuzda amaçladığımız hedefleri gerçekleştirmek için öncelikli esasımız güven olup, disiplinli çalışma prensibi ile ürün çeşitliliğini artırmak ve daha ileri teknolijilerle marka olmaktır. Çalışma şartlarımızı her zaman daha iyi ve en üst seviyede tutmak, ahlaki ve etik kurallar çerçevesinde hizmet vermektir.

Kalite Politikası

Yerinde kalite sistemi ile hatalara geçit vermeyen, ilk seferde doğru yapmayı hedefleyen ve bu sayede verimliliği yüksek üretim gerçekleştirmek; Ürünlerin ve proseslerin standart hale getirilerek, ürün kalitesini istenen seviyede tutacak ve sürdürebilecek kalite anlayışına ve yetkinliğine sahip olmak.

This website uses cookies to improve your web experience.
Sohbete Başla
Bilgi Hattı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Explore
Drag
kpek kyafetleri
antika alanlar