Skip links

Crema Fiora

Crema Fiora, MSV Madencilik AŞ’nin Ege Bölgesi’nde çıkardığı bej mermerdir. Diğer bej mermerlerden faklı, dolamitik yapısıyla sağlam, rengini uzun süre koruması nedeniyle farklı kullanım alanları için uygundur. Farklı yapısı, Crema Fiora’yı özellikle soğuk ve sıcak yalıtıma ihtiyaç duyulan bölgelerde dış cephe kaplaması, iç ve dış zemin döşemesi olarak uzun ömürlü ve konforlu kullanımı ile seçkin projeler için tercih edilen bir ürün haline getirmektedir.
Crema Fiora Sadece bizim ocağımızdan çıkan tescili bizde olan mermerdir.
Ayrıca doğal görünümü ve farklı yüzey işlemlerine uygunluğu, Crema Fiora’yı her türlü doğal taş dekorasyonunda yüksek performansla kullanılabilir kılmaktadır.

Crema Fiora Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan bej mermerler, konut ve villa projelerinde de giriş koridorlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Genellikle de dış cepke kampalamalarında tercih edilmektedir. 

Merdiven basamağı, denizlik, süpürgelik, küpeşte de farklı uygulama alanlarındandır. Villa girişlerinde dış cephe duvar kaplaması veya sütun kaplaması da yapıya değer katmaktadır.

Crema Fiora mermer’in ahşap malzeme ile de sıcak bir uyumu mevcuttur. Örneğin villanızın iç mekan merdiven basamağında bej mermer basamak kullanırken, rıht imalatında ahşap kullanarak farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Crema Fiora Mermer

Crema Fiora, MSV Madencilik AŞ’nin Ege Bölgesi’nde çıkardığı bej mermerdir. Diğer bej mermerlerden faklı, dolamitik yapısıyla sağlam, rengini uzun süre koruması nedeniyle farklı kullanım alanları için uygundur.

Büyük Ebat Projeleriniz için bizden fiyat teklifi alınız.

Talep Formu

Adres

Sakarkaya Mevki Akhisar/Manisa Türkiye

Telefon

+90 532 482 90 99

Email

info@msvstone.com
This website uses cookies to improve your web experience.
Sohbete Başla
Bilgi Hattı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Explore
Drag
kpek kyafetleri
antika alanlar