Skip links

Diana Royal

Manisa Bölgesi ocaklarından çıkarılan bir mermer türü olan Diana Royal Klasik; yüksek teknolojiye sahip fabrikalarda işlenerek satışa sunulması nedeniyle plaka ve ebatlı ürünleri kalite olarak en yüksek seviyededir.
İleri teknoloji makineleri sayesinde ocak işletme maliyetlerinin düşmesi ve üretim hattında daha yüksek kaliteli ürün üreten makinelerin tercih edilmesi sayesinde Diana mermer fiyat/kalite oranı olarak dünyada ki birçok rakibi olan bej mermerden daha yüksek orana sahiptir. Geniş mekan projelerinde ana mermer olarak tercih edilmesi nedeniyle farklı ebatlarda da üretilebilmektedir. Yüksek hareketliliğe sahip mermer çeşitlerinden olması nedeniyle diğer mermer çeşitleri ile uyumlu çalışması önerilmeyen Diana mermer genellikle ana proje mermeri olarak uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan bej mermerler, konut ve villa projelerinde de giriş koridorlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Genellikle de koyu renk bir bordür ile çerçeve yapılmaktadır. Yine merdiven basamağı, denizlik, süpürgelik, küpeşte de farklı uygulama alanlarındandır. Villa girişlerinde dış cephe duvar kaplaması veya sütun kaplaması da yapıya değer katmaktadır.

Bej mermer’in ahşap malzeme ile de sıcak bir uyumu mevcuttur. Örneğin villanızın iç mekan merdiven basamağında bej mermer basamak kullanırken, rıht imalatında ahşap kullanarak farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Diana Royal Mermer

Diana Royal Klasik mermer koleksiyonu, antik Yunanlıların ve Romalıların klasik arayışı ile ortaya çıkan zarafetin ayak izlerini takip ediyor. Hareket ve zarafet, her parçayı bir mekanın senfonisinde eşsiz bir nota olarak tasvir eder. Mermer, döşeme, duvar kaplaması, kaldırım malzemesi ve heykel ortamı olarak çok uzun bir geçmişe sahip bir metamorfik taştır.

Büyük Ebat Projeleriniz için bizden fiyat teklifi alınız.

Talep Formu

Adres

Sakarkaya Mevki Akhisar/Manisa Türkiye

Telefon

+90 532 482 90 99

Email

info@msvstone.com
This website uses cookies to improve your web experience.
Sohbete Başla
Bilgi Hattı
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Explore
Drag
kpek kyafetleri
antika alanlar